Jdi na obsah Jdi na menu
 


Kapelka vznikla 18.11. 2005. Nejprve vznikl nápad, mezi Mihalem a Mazzanem, že si budou jen tak hrát pro radostJ ..Na podzim 2005 , kdy v New Endu hráli E!Ečka a N.V.U.čka ležel na stole připitý Mejca:-D..Kolikrát jsme s ním v Žaclu chlastali v Kahanu a věděli jsme , že hraje na basu a tak jsme ho oslovili. Byl v dobré náladě a tak souhlasil. Od té doby měla kapelka NA3TO! Dalšího člena.

 V té době jsme měli svoji první zkoušku v New Endu, ale ještě pouze o třech členech (zpěv-Mihal, bicí-Mazzan, basa-Mejca). Měli jsme nouzi o dobrýho kytaristu. Tak se Mazzan rozhodl, že se chopí kytary a přes inzerát jsme si sehnali jiného bubeníka..Jenže ten bubeník byl na nás moc aktivní, rychlej až zběsilej(viď DaguJ- ale i přez to díkyJ)..a Tak se Mazzan znovu chopil bicích a hledal se dál kytarista..Mazzan je samozřejmě ambiciozní člověk, takže v tý době hrál ještě se dvouma kapelama. Měli jsme tenkrát s NA3TO domluvenej náš první konzert,ale kytarista pořád nikdeJ!!Potom úplnou náhodou přišel kytarista z Mazzanovy druhý kapely Prokion mrknout se na naši zkoušku. A tak jsme ho ukecali, aby s náma začal hrát. Podle slov Maziho: ,,Já bych jen tak do punku nešel i když jsem hrál kdysi ve Strženým Závitu.Ale tohle byl sranda mačJ‘‘Nejdřív to bral jako dočasnej záskok..Ale nakonec se u nás usídlil a stal se tak našim STÁLÝM kytaristou a jsme za to rádi;-). Náš první společnej koncert ve složení Mihal, Mazi, Mejca, Mazzan(4x magické MJ) se velice vydařil i přes Maziho neúplnou střízlivostJ..A myslím, že i cesta k fanouškům pro nás nebyla nijak namáhaváJ(je skvělý vidět, že lidem se naše hudba líbí a tak dík všem fanouškům)..Postupně jsme v tomto složení odehráli celkem slušné a vydařené koncerty. I s kapelou Heebie Jeebies a pod.!! Do naší kapely přišel ještě další člen- Jiřin, Maziho kamarád, který s námi odehrál na kytaru 4 koncerty. Ani ten se mezi námi moc dlouho neohřál a prý toho ani nelituje:-)..ale i přes to ti děkujem.. po čase se Mazzan odstěhoval takže jsme museli hledat novýho bubeníka. Díky pár dobrým lidem jsme dostali kontakt na Jerzyho,který nabídku okamžitě přijal.A teď bych s historií na čas počkal, protože sami nevíme kdo s náma hraje a kdo ne:-)

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

....

(hmmm....., 26. 3. 2007 22:55)

tak to ses teda husta no!! jeste si je neslysela na zivo a uz rikas snaha se ceni jo?? tak to ses trapna-......zamysli se nad svym IQ;-)to je jak kdybych rek.. no tahle holka je celkem pekna sice sem ji videl jen na dvou fotkach ale snaha se ceni :D:D:D:D:D

oujeeeeeeeee

(mihall, 7. 1. 2007 16:28)

Mame hezkyyy stranky,co?:-)....Dekuju Berusko moje...povedly se ti!!:-)

:-);-)

(Mokčí, 6. 1. 2007 14:12)

Na3to.. skvela kapelka a na jejich konzertu se vyblazni snad kazdej:D...jsou to supr kuci:-)... s kterejma je strasna prd**.. :-) mam vas rada hoasani:-).:D.

na3to forevrrrrrrrrrrr:-D

(smellas, 6. 1. 2007 14:10)

nemaj jenom peknou hudbu ale sou to hlavne zlaty lidi -pro me hlavne mihal a mazzan:-)

uaaah....

(nanananana3to.:D, 5. 1. 2007 14:49)

celkem v pohode jak skupina tak stranky..a mate tam hezky fotky na jedny sem ija:D

OUJééééé

(rekni.to, 20. 12. 2006 20:08)

oujéééé :)fakt pěkná fotečka z ty zkouškyy.. ta s těmaa prdellamaa:D nema chybu jako.těšim se na nějaky koncert už :) .. jinak moc pěkné stráánky :)

Blablabla

(Míša, 20. 12. 2006 19:47)

Jo tak tohle je ta nej. nej. kapelka... Sice jsem jí nikdy na živo neviděl a slyšela jsem jí asi tak 2x na CD ale snaha se cení :-D